S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.



 

   AKTUÁLNÍ DOKUMENTY



Usnesení 2017-7
od 26.7.2017 do 10.8.2017


OÚ - střednědobý výhled rozpočtu 2017-2020
od 18.05.2017


OÚ - rozpočtové opatření číslo 6
od 21.06.2017

Podřipsko - rozpočtové opatření číslo 1
od 24.04.2017

 

 

      Facebook

      Info kanál - Židovice

   

KONTAKT

Obec Židovice
Židovice 78
411 83 Židovice
tel: +420 412871032
zidovice@email.cz
Mobil: +420 602403829
www.zidovice.cz

ANKETA

Jak se Vám líbí naše nové stránky?

Líbí 60% Nejsou nejhorší 15% Nemnoho 13% Vůbec 13%

» Organizace


ROK 2017

 

MISTROVSKÁ UTKÁNÍ                                 Rozpis ke stažení

SK ŽIDOVICE - TJ Slavoj Úštěk
Hřiště: Židovice
Datum: 20.5.2017 od 17.00 hodin

SK ŽIDOVICE - Sahara Vědomice
Hřiště: Vědomice
Datum: 27.5.2017 od 17.00 hodin

SK ŽIDOVICE - TJ Sokol Hoštka
Hřiště: Židovice
Datum: 03.6.2017 od 17.00 hodin

SK ŽIDOVICE - TJ Lunky-Chodouny
Hřiště: Lounky-Chodouny
Datum: 10.6.2017 od 17.00 hodin

SK ŽIDOVICE - TJ Chemička Dobříň
Hřiště: Židovice
Datum: 17.6.2017 od 17.00 hodin

 

ODEHRÁNO:

SK ŽIDOVICE - TJ Viktorie Budyně                 MU         1:3 (0-2)
Datum: 13.05.2017
Hřiště: Budyně
Branky: Hejna
Sestava: Večeř - Pech, Hejna, Strýhal, Krejný - Hosnédl, Lauko, Křivánek (80.), Hellebrant - Nitsch (46.), Fogl
Připraveni: Kapoun, Beránek, Krejza, Frič (80.), Jirásek (46.)

SK ŽIDOVICE - TJ Podřipan Rovné "B"            MU         2:1 (1-1)
Datum: 6.5.2017
Hřiště: Židovice
Branky: Hejna, Voplatek
Sestava: Večeř - Pech, Hejna, Špiner (70.), Krejný - Nitsch (46.), Křivánek, Voplatek, Lauko - Fogl, Pětík (46.)
Připraveni: Jirásek (46.), Chvojka (46.), Krejza, Frič (70.)

SK ŽIDOVICE - FK Bechlín                             MU         1:2 (0-0)   prohra na penalty
Datum: 30.4.2017
Hřiště: Dobříň
Branky: Fogl
Sestava: Večeř - Pech, Hejna, Strýhal, Krejný - Kapoun, Špiner, Křivánek (77.), Lauko - Nitsch (70.), Fogl
Připraveni: Chvojka (70.), Krejza, Frič (77.)
 

SK ŽIDOVICE - Sokol Račice                          MU         1:4 (0-3)
Datum: 14.4.2017
Hřiště: Židovice
Branky: Hosnédl (vlastní)
Sestava: Večeř - Chvojka, Hejna, Strýhal, Krejný - Hosnédl (66.), Špiner, Křivánek, Hellebrant - Jirásek, Fogl (81.)
Připraveni: Nitsch, Kapoun (66.), Beránek, Krejza, Frič (81.)

SK ŽIDOVICE - Sokol Mnetěš                         MU         2:1 (0-0)
Datum: 15.4.2017
Hřiště: Vražkov
Branky: Nitsch, Špiner
Sestava: Večeř - Pech, Hejna, Strýhal, Krejný - Hosnédl (89.), Špiner, Křivánek, Lauko - Nitsch (75.), Fogl
Připraveni: Nitsch (75.), Chvojka (89.), Beránek, Krejza

SK ŽIDOVICE - FC Libínky 1948                    MU         3:2 (2-0)   výhra na penalty
Datum: 8.4.2017
Hřiště: Židovice
Branky: Pětík, Lauko
Sestava: Večeř - Pech, Hejna, Strýhal, Krejný - Hosnédl (83.), Špiner, Lauko, Hellebrant (56.) - Pětík (71.), Fogl
Připraveni: Nitsch (71.), Jirásek (56.), Frič (83.)

SK ŽIDOVICE - Viktoria Kleneč                      MU         6:1 (2-0)
Datum: 1.4.2017
Hřiště: Kleneč
Branky: Pětík 2x, Fogl 2x, Hejna, Chvojka
Sestava: Večeř - Hosnédl, Hejna, Strýhal, Krejný - Křivánek (34.), Špiner, Lauko, Hellebrant (69.) - Pětík (66.), Fogl (84.)
Připraveni: Chvojka (84.), Nitsch (66.), Kapoun (69.), Jirásek (34.)

SK ŽIDOVICE - Sokol Bříza                           MU          3:2 (1-1)
Datum: 25.3.2017
Hřiště: Bříza
Branky: Pětík 2x, Hejna
Sestava: Večeř - Hosnédl, Hejna, Strýhal, Krejný - Křivánek (64.), Špiner, Lauko, Jirásek (46.) - Pětík, Fogl (80.)
Připraveni: Chvojka (64.), Nitsch (80.), Hellebrant (46.)

SK ŽIDOVICE - TJ Sokol Citov                       PU          5:4 (1-2)
Datum: 19.3.2017

Hřiště: Židovice
Branky: Hejna 3x, Fogl, vlastní (Nitsch)
Sestava: Večeř - Chvojka, Hejna, Strýhal, Krejný - Kapoun, Špiner, Křivánek, Hosnédl - Jirásek, Fogl
Připraveni: Frič, Nitsch

SK ŽIDOVICE - Sokol Ctiněves                       PU           8:1 (3-0)
Datum: 12.3.2017
Hřiště: Hrobce - UMT
Branky: Frič 2x, Krejza, Špiner, Křivánek, Fofl, Hejna, Jirásek
Sestava: Večeř - Beránek, Hejna, Procházka, Krejný - Kapoun, Špiner, Křivánek, Jirásek - Frič, Fogl
Připraveni: Lahovský, Krejza, Strýhal

SK ŽIDOVICE - TJ Sokol Horní Beřkovice       PU          1:8 (0-4)
Datum: 5.3.2017
Hřiště: Hrobce - UMT
Branky: Frič
Sestava: Večeř - Chvojka, Hejna, Strýhal, Krejný - Kapoun, Špiner, Křivánek, Jirásek - Nitsch, Fogl
Připraveni: Krejza, Frič

SK ŽIDOVICE - Dynamo Podlusky                   PU            6:1 (2-0)
Datum: 25.2.2017
Hřiště: Hrobce - UMT
Branky: Křivánek 2x, Broft, Hejna, Nitsch
Sestava: Lauko - Pech, Hejna, Špiner, Krejný - Kapoun, Broft, Křivánek, Jirásek - Nitsch, Fogl
Připraveni: Frič, Meduna, France, Chvojka

 

MTI2MTM